Σταυρός γυναικείος
215.00€ – 395.00€Price range: 215.00€ through 395.00€
Γυναικείος σταυρός διπλής όψεως από χρυσό 14 καρατίων με ζιρκόν πέτρες. Στην πίσω όψη απεικονίζεαται η βάπτιση του Ιησού.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SG055 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 1,8g |
| Διαστάσεις | 24,5mm x 19,5mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Βάρος αλυσίδας | 1,9g |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
