Σταυρός γυναικείος
475.00€ – 615.00€Price range: 475.00€ through 615.00€
Γυναικείοσ σταυρός απο χρυσό 14 καρατίων με λευκές ζιρκόν πέτρες.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SG557 |
|---|---|
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 3,95g |
| Διαστάσεις | 24,7mm x 17,9mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Χρώμα αλυσίδας | Ροζ χρυσό |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Βάρος αλυσίδας | 1,5g |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
