Σταυρός γυναικείος
1,050.00€ – 1,355.00€Price range: 1,050.00€ through 1,355.00€
Γυναικείος σταυρός λούστρε φινιρίσματος από χρυσό 14 καρατίων με ζιρκόν πέτρες.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SG500 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό και Λευκό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 8,9g |
| Διαστάσεις | 27,7mm x 21mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Βάρος αλυσίδας | 3.25g |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
