Σταυρός γυναικείος
260.00€ – 355.00€Price range: 260.00€ through 355.00€
Γυναικείος σταυρός από χρυσό 14 καρατίων με λευκές ζιρκόν πέτρες.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SG151 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 2,2g |
| Διαστάσεις | 23mm x 16,8mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Βάρος αλυσίδας | 1g |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
Σχετικά προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
