Σταυρός γυναικείος
375.00€ – 555.00€Price range: 375.00€ through 555.00€
Γυναικείος σταυρός από χρυσό 14 καρατίων με ζιρκόν πέτρες.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SG079 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 3,2g |
| Διαστάσεις | 26,3mm x 20mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Βάρος αλυσίδας | 1,9g |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
