Σταυρός ανδρικός
210.00€ – 425.00€Price range: 210.00€ through 425.00€
Ανδρικός δίχρωμος σταυρός από χρυσό 14 καρατίων με τον Εσταυρωμένο.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SK084 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό και Λευκό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 1,8g |
| Διαστάσεις | 24,9mm x 17,7mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 50cm |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Βάρος αλυσίδας | 2,3g |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
