Σταυρός ανδρικός
750.00€ – 965.00€Price range: 750.00€ through 965.00€
Ανδρικός δίχρωμος σταυρός από χρυσό 14 καρατίων με λούστρε και σαγρέ φινίρισμα.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SK995 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό και Λευκό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 6,3g |
| Διαστάσεις | 27mm x 19,6mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Βάρος αλυσίδας | 1,9g |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
