Σταυρός ανδρικός
505.00€ – 810.00€Price range: 505.00€ through 810.00€
Δίχρωμος ανδρικός σταυρός από χρυσό 14 καρατίων.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | AS301 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό και Λευκό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 8.65g |
| Διαστάσεις | 30.3mm x 21mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Βάρος αλυσίδας | 3.25g |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
