SEIKO Prospex PADI Monster Automatic Ανδρικό
530.00€
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Περιγραφή
Η συλλογή ρολογιών PADI αποτελεί μία αποκλειστικότητα για την Seiko, καθώς είναι η μόνη εταιρία ωρολογοποιίας παγκοσμίως που σχεδιάζει καταδυτικά ρολόγια με το επίσημο λογότυπο PADI. Ο PADI (Professional Association of Diving Instructors) αποτελεί έναν οργανισμό-ηγέτη στον κλάδο της εκπαίδευσης δυτών, συγκεντρώνοντας παγκοσμίως δύτες με πάθος για την περιπέτεια και αγάπη για τον ωκεανό. Το μοντέλο SRPE27K1 έχει ονομαστεί από τους fans της Seiko ως «Monster» εξαιτίας του αυστηρού, πρωτότυπου σχήματος με τολμηρές και δυναμικές γωνίες.
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SRPE27K1 |
|---|---|
| Brand | SEIKO |
| Συλλογή | Prospex |
| Διάμετρος πλαισίου | 42,4mm |
| Πάχος πλαισίου | 13,4mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 200m καταδυτικό |
| Χρώμα καντράν | ΜΑΥΡΟ |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΕΝΙΟ |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Κρύσταλλο | HARDLEX |
| Μηχανισμός | ΑΥΤΟΜΑΤΟ |
| Αυτονομία | περίπου 41 ώρες |
| Jewels | 24 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας |
