SEIKO Prospex Automatic Ανδρικό
640.00€
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SRPE03K1 |
|---|---|
| Brand | SEIKO |
| Συλλογή | Prospex |
| Διάμετρος πλαισίου | 45mm |
| Πάχος πλαισίου | 13,2mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 200m καταδυτικό |
| Χρώμα καντράν | ΜΑΥΡΟ |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΕΝΙΟ |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Κρύσταλλο | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ |
| Μηχανισμός | ΑΥΤΟΜΑΤΟ |
| Αυτονομία | Περίπου 41 ώρες |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας |
