SEIKO Essential Time Ανδρικό
370.00€
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SUR558P1 |
|---|---|
| Brand | SEIKO |
| Συλλογή | Essential Time |
| Διάμετρος πλαισίου | 38,9mm |
| Πάχος πλαισίου | 8,5 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 10 atm |
| Χρώμα καντράν | ΛΕΥΚΟ |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΙ, ΧΡΥΣΟ, ΔΙΧΡΩΜΟ |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Πλάτος δεσίματος | 20 mm |
| Κρύσταλλο | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας |
