SEIKO Conceptual Series Ανδρικό , Χρονογράφος
280.00€
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SSB347P1 |
|---|---|
| Brand | SEIKO |
| Συλλογή | Conceptual Series |
| Διάμετρος πλαισίου | 43,9mm |
| Πάχος πλαισίου | 12,9mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 10 atm |
| Χρώμα καντράν | ΜΑΥΡΟ |
| Τύπος δεσίματος | ΛΟΥΡΙ |
| Χρώμα δεσίματος | ΜΑΥΡΟ |
| Υλικό δεσίματος | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Πλάτος δεσίματος | 22mm |
| Κρύσταλλο | HARDLEX |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας |
