SEIKO Astron 50th Anniversary Ανδρικό
2,000.00€
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SSH021J1 |
|---|---|
| Brand | SEIKO |
| Συλλογή | Astron |
| Διάμετρος πλαισίου | 42,7mm |
| Πάχος πλαισίου | 13,3mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 10 atm |
| Χρώμα καντράν | ΜΑΥΡΟ |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΕΝΙΟ |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Πλάτος δεσίματος | 21mm |
| Κρύσταλλο | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ |
| Μηχανισμός | GPS Solar |
| Αυτονομία | Περίπου 6 μήνες (πλήρης φόρτιση) |
| Λειτουργίες | Ημερομηνία, Ημέρα, Perpetual calendar, Ένδειξη power reserve, GPS, Παγκόσμια Ώρα, Δεύτερη ώρα |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας |
