SEIKO 5 Sports Automatic Ανδρικό
310.00€
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SRPE53K1J |
|---|---|
| Brand | SEIKO |
| Συλλογή | 5 Sports |
| Διάμετρος πλαισίου | 40mm |
| Πάχος πλαισίου | 11,5mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 10 atm |
| Χρώμα καντράν | ΜΠΛΕ |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΕΝΙΟ |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Πλάτος δεσίματος | 20 mm |
| Κρύσταλλο | HARDLEX |
| Μηχανισμός | ΑΥΤΟΜΑΤΟ |
| Αυτονομία | περίπου 41 ώρες |
| Jewels | 24 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας |
