Κολιέ ροζέτα
260.00€
Κολιέ ροζέτα, με διπλή αλυσίδα, από χρυσό 14 καρατίων με λευκές και μια κεντρική πράσινη ζιρκόν πέτρα.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | AR778 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό και Λευκό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 2,2g |
| Διαστάσεις | 9,5mm x 7mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος | 40cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “Κολιέ ροζέτα” Ακύρωση απάντησης
Σχετικά προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.