Κολιέ φύλλο
300.00€
Κολιέ μενταγιόν φύλλο, από χρυσό 14 καρατίων, με λευκά ζιρκόν.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | AM2311 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 2,5g |
| Διαστάσεις | 21,6mm x 9,5mm |
| Μήκος | 45cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
| Κατηγορία | Μενταγιόν |
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “Κολιέ φύλλο” Ακύρωση απάντησης

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.