Κολιέ μάτι
180.00€
Κολιέ λευκό μάτι από χρυσό 14 καρατίων.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | AM2009 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 1,5g |
| Μήκος | 45cm |
| Διαστάσεις | 10,9mm x 5,7mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “Κολιέ μάτι” Ακύρωση απάντησης

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.