ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΡΟΛΟΙ EMPORIO ARMANI GIANNI T-BAR AR11423
419.00€
Το προϊόν AR11423 της Emporio Armani είναι ένα Γυναικείο ρολόι από τη συλλογή Gianni T-Bar, με διάμετρο πλαισίου 32mm, πλαίσιο από ανοξειδωτο ατσαλι και δέσιμο μπρασελε.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | EMPORIO ARMANI |
|---|---|
| Συλλογή | Gianni T-Bar |
| Διάμετρος πλαισίου | 32mm |
| Πάχος πλαισίου | 8 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΡΟΖ ΧΡΥΣΟ |
| Αδιαβροχοποίηση | 3 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Πλάτος δεσίματος | 14 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα δεσίματος | ΡΟΖ ΧΡΥΣΟ |
| Χρώμα καντράν | ΜΠΛΕ |
