GANT WALWORTH ΑΝΔΡΙΚΟ ΡΟΛΟΙ – 44MM, ΜΠΡΑΣΕΛΕ
249.00€
Το GANT Walworth ανδρικό ρολόι διαθέτει 44mm πλαίσιο από ανοξείδωτο ατσάλι και μπρασελέ. Αυτό το ρολόι περιλαμβάνει 24ωρη βάση και ένδειξη δεύτερης ώρας και έχει αντοχή στο νερό 10 atm. Ιδανικό για κάθε περίσταση.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | GANT |
|---|---|
| Συλλογή | Walworth |
| Διάμετρος πλαισίου | 44mm |
| Πάχος πλαισίου | 11 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 10 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Πλάτος δεσίματος | 22 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΙ |
| Λειτουργίες | 24ΩΡΗ ΒΑΣΗ, ΕΝΔΕΙΞΗ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΩΡΑΣ |
| Χρώμα καντράν | ΜΠΛΕ |
