GANT SUSSEX MID ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΡΟΛΟΙ – 37.5MM, ΜΠΡΑΣΕΛΕ
249.00€
Το GANT Sussex Mid γυναικείο ρολόι διαθέτει 37.5mm πλαίσιο από ανοξείδωτο ατσάλι και μπρασελέ. Αυτό το ρολόι περιλαμβάνει ημερομηνία και έχει αντοχή στο νερό 10 atm. Ιδανικό για κάθε περίσταση.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | GANT |
|---|---|
| Συλλογή | Sussex Mid |
| Διάμετρος πλαισίου | 37.5mm |
| Πάχος πλαισίου | 9 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΧΡΥΣΟ |
| Αδιαβροχοποίηση | 10 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Πλάτος δεσίματος | 18 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα δεσίματος | ΧΡΥΣΟ |
| Λειτουργίες | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
| Χρώμα καντράν | ΜΠΛΕ |
