GANT QUINCY ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΡΟΛΟΙ – 35MM, ΜΠΡΑΣΕΛΕ
199.00€
Το GANT Quincy γυναικείο ρολόι διαθέτει 35mm πλαίσιο από ανοξείδωτο ατσάλι και μπρασελέ. Αυτό το ρολόι περιλαμβάνει ημερομηνία και έχει αντοχή στο νερό 10 atm. Ιδανικό για κάθε περίσταση.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | GANT |
|---|---|
| Συλλογή | Quincy |
| Διάμετρος πλαισίου | 35mm |
| Πάχος πλαισίου | 8 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 10 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Πλάτος δεσίματος | 18 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΙ |
| Λειτουργίες | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
| Χρώμα καντράν | ΛΕΥΚΟ |
