GANT PARK HILL III-70TH ANNIVERSARY ΑΝΔΡΙΚΟ ΡΟΛΟΙ – 41.5MM, ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΛΟΥΡΑΚΙ
229.00€
Το GANT Park Hill III-70th Anniversary ανδρικό ρολόι διαθέτει 41.5mm πλαίσιο από ανοξείδωτο ατσάλι και δερμάτινο λουράκι. Αυτό το ρολόι περιλαμβάνει ημερομηνία και έχει αντοχή στο νερό 5 atm. Ιδανικό για κάθε περίσταση.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | GANT |
|---|---|
| Συλλογή | Park Hill III-70th Anniversary |
| Διάμετρος πλαισίου | 41.5mm |
| Πάχος πλαισίου | 9 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΡΟΖ ΧΡΥΣΟ |
| Αδιαβροχοποίηση | 5 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΛΟΥΡΑΚΙ |
| Πλάτος δεσίματος | 20 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ |
| Χρώμα δεσίματος | ΜΑΥΡΟ |
| Λειτουργίες | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
| Χρώμα καντράν | ΓΚΡΙ |
