GANT PARK HILL AUTOMATIC ΑΝΔΡΙΚΟ ΡΟΛΟΙ – 43MM, ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΛΟΥΡΑΚΙ
399.00€
Το GANT Park Hill Automatic ανδρικό ρολόι διαθέτει 43mm πλαίσιο από ανοξείδωτο ατσάλι και δερμάτινο λουράκι. Αυτό το ρολόι περιλαμβάνει ημερομηνία και 24ωρη βάση και έχει αντοχή στο νερό 5 atm. Ιδανικό για κάθε περίσταση.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | GANT |
|---|---|
| Συλλογή | Park Hill Automatic |
| Διάμετρος πλαισίου | 43mm |
| Πάχος πλαισίου | 12 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 5 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΛΟΥΡΑΚΙ |
| Πλάτος δεσίματος | 22 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | ΑΥΤΟΜΑΤΟ |
| Υλικό δεσίματος | ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ |
| Χρώμα δεσίματος | ΜΑΥΡΟ |
| Λειτουργίες | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ, 24ΩΡΗ ΒΑΣΗ |
| Χρώμα καντράν | ΓΚΡΙ |
