GANT EAST HILL ΑΝΔΡΙΚΟ ΡΟΛΟΙ – 43MM, ΜΠΡΑΣΕΛΕ
209.00€
Το GANT East Hill ανδρικό ρολόι διαθέτει 43mm πλαίσιο από ανοξείδωτο ατσάλι και μπρασελέ. Αυτό το ρολόι περιλαμβάνει ημερομηνία και ημέρα και έχει αντοχή στο νερό 5 atm. Ιδανικό για κάθε περίσταση.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | GANT |
|---|---|
| Συλλογή | East Hill |
| Διάμετρος πλαισίου | 43mm |
| Πάχος πλαισίου | 10 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 5 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Πλάτος δεσίματος | 22 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΙ |
| Λειτουργίες | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ, ΗΜΕΡΑ |
| Χρώμα καντράν | ΛΕΥΚΟ |
