ΑΝΔΡΙΚΟ ΡΟΛΟΙ EMPORIO ARMANI RENATO AR2472
304.00€
Το προϊόν AR2472 της Emporio Armani είναι ένα Ανδρικό ρολόι από τη συλλογή Renato, με διάμετρο πλαισίου 43mm, πλαίσιο από ανοξειδωτο ατσαλι και δέσιμο .
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | EMPORIO ARMANI |
|---|---|
| Συλλογή | Renato |
| Διάμετρος πλαισίου | 43mm |
| Πάχος πλαισίου | 8,5 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 5 atm |
| Πλάτος δεσίματος | 22 mm |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΙ |
| Χρώμα καντράν | ΜΠΛΕ |
