ΑΝΔΡΙΚΟ ΡΟΛΟΙ EMPORIO ARMANI RENATO AR2460
416.00€
Το προϊόν AR2460 της Emporio Armani είναι ένα Ανδρικό ρολόι από τη συλλογή Renato, με διάμετρο πλαισίου 46mm, πλαίσιο από ανοξειδωτο ατσαλι και δέσιμο μπρασελε.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | EMPORIO ARMANI |
|---|---|
| Συλλογή | Renato |
| Διάμετρος πλαισίου | 46mm |
| Πάχος πλαισίου | 12 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 5 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Πλάτος δεσίματος | 24 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΙ |
| Λειτουργίες | ΧΡΟΝΟΓΡΑΦΟΣ, ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
| Χρώμα καντράν | ΜΑΥΡΟ |
