ΑΝΔΡΙΚΟ ΡΟΛΟΙ EMPORIO ARMANI MARIO AR11472
399.00€
Το προϊόν AR11472 της Emporio Armani είναι ένα Ανδρικό ρολόι από τη συλλογή Mario, με διάμετρο πλαισίου 43mm, πλαίσιο από ανοξειδωτο ατσαλι και δέσιμο μπρασελε.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | EMPORIO ARMANI |
|---|---|
| Συλλογή | Mario |
| Διάμετρος πλαισίου | 43mm |
| Πάχος πλαισίου | 11 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΜΑΥΡΟ |
| Αδιαβροχοποίηση | 3 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Πλάτος δεσίματος | 22 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα δεσίματος | ΜΑΥΡΟ |
| Λειτουργίες | ΧΡΟΝΟΓΡΑΦΟΣ, ΤΑΧΥΜΕΤΡΟ, ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
| Χρώμα καντράν | ΠΡΑΣΙΝΟ |
