ΑΝΔΡΙΚΟ ΡΟΛΟΙ EMPORIO ARMANI LUIGI AR11409
299.00€
Το προϊόν AR11409 της Emporio Armani είναι ένα Ανδρικό ρολόι από τη συλλογή Luigi, με διάμετρο πλαισίου 46mm, πλαίσιο από ανοξειδωτο ατσαλι και δέσιμο λουρακι.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | EMPORIO ARMANI |
|---|---|
| Συλλογή | Luigi |
| Διάμετρος πλαισίου | 46mm |
| Πάχος πλαισίου | 9 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΜΑΥΡΟ |
| Αδιαβροχοποίηση | 5 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΛΟΥΡΑΚΙ |
| Πλάτος δεσίματος | 22 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ |
| Χρώμα δεσίματος | ΜΑΥΡΟ |
| Λειτουργίες | ΧΡΟΝΟΓΡΑΦΟΣ, ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
| Χρώμα καντράν | ΓΚΡΙ |
