ΑΝΔΡΙΚΟ ΡΟΛΟΙ EMPORIO ARMANI GIOVANNI AR11208
416.00€
Το προϊόν AR11208 της Emporio Armani είναι ένα Ανδρικό ρολόι από τη συλλογή Giovanni, με διάμετρο πλαισίου 44mm, πλαίσιο από ανοξειδωτο ατσαλι και δέσιμο μπρασελε.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | EMPORIO ARMANI |
|---|---|
| Συλλογή | Giovanni |
| Διάμετρος πλαισίου | 44mm |
| Πάχος πλαισίου | 10 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 5 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Πλάτος δεσίματος | 22 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΙ |
| Χρώμα καντράν | ΜΑΥΡΟ |
