SEIKO Conceptual Series Ανδρικό , Χρονογράφος
400.00€
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Περιγραφή
Αυτό το quartz ρολόι από τη συλλογή Seiko SPORT-Conceptual Series, είναι γεμάτο με ιδιαίτερα χαρακτηριστικά. Το καντράν του διαθέτει τρεις τυπικούς χρονογράφους και περιβάλλεται από ένα ταχυμετρικό πλαίσιο. Αυτό το μοντέλο εξ ολοκλήρου από ανοξείδωτο ατσάλι είναι επίσης πολύ συμπαγές, με κρύσταλλο ζαφειριού, βιδωτό πίσω μέρος κάσας και αντοχή στο νερό στα 100 μέτρα.
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SSB445P1 |
|---|---|
| Brand | SEIKO |
| Συλλογή | Conceptual Series |
| Διάμετρος πλαισίου | 43mm |
| Πάχος πλαισίου | 11,6 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΑΣΗΜΙ |
| Αδιαβροχοποίηση | 10 atm |
| Χρώμα καντράν | ΜΠΛΕ |
| Τύπος δεσίματος | ΜΠΡΑΣΕΛΕ |
| Χρώμα δεσίματος | ΑΣΗΜΕΝΙΟ |
| Υλικό δεσίματος | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Πλάτος δεσίματος | 22 mm |
| Κρύσταλλο | HARDLEX |
| Μηχανισμός | Quartz |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας |
