Κολιέ μονόπετρο
169.00€
Στο μενταγιόν δεσπόζει ένα ορθογώνιο κρύσταλλο Swarovski, που περικλείεται σε ένα επίχρυσο καστόνι διακοσμημένο με μικροσκοπικά ζιργκόν, προσθέτοντας μια πινελιά λάμψης.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | M157 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό και Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι |
| Βάρος κοσμήματος | 8g |
| Μήκος | 45cm |
| Διαστάσεις | 10,7mm x 8,9mm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
| Κατηγορία | Μονόπετρο |
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “Κολιέ μονόπετρο” Ακύρωση απάντησης

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.