Σταυρός γυναικείος
380.00€ – 520.00€Price range: 380.00€ through 520.00€
Γυναικείοσ σταυρός σαγρέ φινιρίσματος απο χρυσό 14 καρατίων με λευκές ζιρκόν πέτρες.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SG558 |
|---|---|
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 3,2g |
| Διαστάσεις | 23mm x 17mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Χρώμα αλυσίδας | Ροζ χρυσό |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Βάρος αλυσίδας | 1,5g |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
