Σταυρός γυναικείος
130.00€ – 225.00€Price range: 130.00€ through 225.00€
Γυναικείος σταυρός από χρυσό 14 καρατίων με τον Εσταυρωμένο.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SG155 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό και Λευκό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 1,1g |
| Διαστάσεις | 16,4mm x 12,8mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Βάρος αλυσίδας | 1g |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
