Σταυρός ανδρικός
335.00€ – 430.00€Price range: 335.00€ through 430.00€
Ανδρικόσ δίχρωμος σταυρός από χρυσό 14 καρατίων με λούστρε και σαγρέ φινίρισμα.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SG101 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό και Λευκό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 2,8g |
| Διαστάσεις | 23,5mm x 17,8mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Βάρος αλυσίδας | 1g |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
