Σταυρός ανδρικός
390.00€ – 605.00€Price range: 390.00€ through 605.00€
Ανδρικός δίχρωμος σταυρός από χρυσό 14 καρατίων με λούστρε και σαγρέ φινίρισμα.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SK992 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό και Λευκό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 3,3g |
| Διαστάσεις | 23,8mm x 17,8mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Βάρος αλυσίδας | 1,9g |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
