Σταυρός ανδρικός
165.00€ – 380.00€Price range: 165.00€ through 380.00€
Ανδρικός σταυρός, λούστρε φινιρίσματος, από χρυσό 14 καρατίων με τον Εσταυρωμένο.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | SK085 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό και Λευκό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 1,4g |
| Διαστάσεις | 26,5mm x 18,1mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Μήκος αλυσίδας | 50cm |
| Χρώμα αλυσίδας | Χρυσό |
| Μέταλλο αλυσίδας | Χρυσός 14κ |
| Βάρος αλυσίδας | 2,3g |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
Σχετικά προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
