Κολιέ δάκρυ
215.00€
Κολιέ μενταγιόν με δύο ζιρκόν πέτρες από χρυσό 14 καρατίων.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Κωδικός προϊόντος | AJ1102 |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέταλλο | Χρυσός 14κ |
| Βάρος κοσμήματος | 1,8g |
| Μήκος | 44cm |
| Διαστάσεις | 8,3mm x 5mm |
| Λεπτομέρειες | Στις διαστάσεις δεν περιλαμβάνεται το μήκος του κρίκου. |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας |
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “Κολιέ δάκρυ” Ακύρωση απάντησης

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.