ΑΝΔΡΙΚΟ ΡΟΛΟΙ EMPORIO ARMANI RENATO AR60042
479.00€
Το προϊόν AR60042 της Emporio Armani είναι ένα Ανδρικό ρολόι από τη συλλογή Renato, με διάμετρο πλαισίου 43mm, πλαίσιο από ανοξειδωτο ατσαλι και δέσιμο λουρακι.
﹪ 4 άτοκες δόσεις ✓ Δωρεάν Αντικαταβολή
⟲ Εύκολη Επιστροφή € Δωρεάν έξοδα αποστολής
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | EMPORIO ARMANI |
|---|---|
| Συλλογή | Renato |
| Διάμετρος πλαισίου | 43mm |
| Πάχος πλαισίου | 12 mm |
| Υλικό πλαισίου | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
| Χρώμα πλαισίου | ΜΑΥΡΟ |
| Αδιαβροχοποίηση | 5 atm |
| Τύπος δεσίματος | ΛΟΥΡΑΚΙ |
| Πλάτος δεσίματος | 20 mm |
| Κρύσταλλο | ΟΡΥΚΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Μηχανισμός | ΑΥΤΟΜΑΤΟ |
| Υλικό δεσίματος | ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ |
| Χρώμα δεσίματος | ΜΑΥΡΟ |
| Χρώμα καντράν | ΜΑΥΡΟ |
